Nowa kolekcja Eskadron 2015

Najnowsza kolekcja Eskadron PLATINUM EDITION 2015, które jest już dostępna od końca września, jest wyrafinowana i innowacyjną gamą produktów jeździeckich dla koni. Szeroki wybór derek, nakrycia siodeł, bandaży, nauszniki, kantarów i więcej – wszystko to z połączenia wysokiej jakości materiałów!

Jest to limitowana kolekcja Eskadrona – Platinum Edition po raz kolejny ustanawia standard dla koneserów ekskluzywnej, wysokiej klasy produktów jeździeckich. Nowo opracowane połączenie materiałów ARTECO w skórzanym wyglądzie, dominuje motyw w grę subtelnych kombinacji zaprojektowany do klasycznych zastosowań z połączeniem kryształowych kamieni.

Wszystkie modele są harmonijnie ozdobione haftem i gwarantują wyjątkowy wygląd w codziennym treningu lub zawodach.

Nowe ochraniacze ARTECO Allround PLATINUM, są z pewnością długo oczekiwane elementy kolekcji.

Spektakularnym sukcesem zeszłorocznej kolekcji zespół projektowy ESKADRON ustanowili bardzo wysokie standardy. Po raz kolejny Kolekcja Platinum został zaprojektowany z wielką kreatywność i wysoką dbałością o szczegóły, a jednocześnie zachowując swój charakterystyczny i wyrafinowany styl.

Najnowsza kolekcja ESKADRON Platinum Edition dostępna jest w kolorach szlachetnych ANTHRA, ciemnoszary, brązowy i kremowy, czarny i biały. Kolekcje Eskadron znajdziesz w wybranych sklepach jeździeckich oraz w Internecie na stronie ESKADRON PLATINUM EDITION 2015